Jaki pomysł na wyszukany prezent ? Bransoletka hand made

Na co dzień i od święta, na elegancko i podczas wypadu z przyjaciółmi za miasto- w każdym z tych przypadków bransoletki ręcznie robione dodadzą wyjątkowego uroku stylizacji. To niezwykle wdzięczny dodatek biżuterii, który daje mnóstwo możliwości nie tylko do zabawy modą, ale też podkreślania indywidualnego charakteru. Zobacz, jak w piękny sposób możesz wykorzystać te rękodzielnicze cuda.

Bransoletki nigdy się nie nudzą

Delikatna, subtelna bransoletka jest idealna na prezent z okazji Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzn czy urodzin, dla małych i dużych. Rękodzieło to pomysł na nietypowy i wyszukany sposób obdarowania ukochanej osoby. Zawsze modne bransoletki nigdy się nie nudzą, a doskonale dopasowane stają się niczym druga skóra. Bransoletka to także pełen uroku pomysł na prezent dla dziewczynki. Połączenia intensywnych barw z zawieszkami w postaci wesołych owoców, słodkich jednorożców i maleńkich zwierzątek idealnie wpisują się w dziecięcą naturę. 

Bransoletka nie jedno ma imię…

Produkty hand made w postaci bransoletek to tajemnica zaklęta w ich odmienności. Jak każdy kamień, który ma swój niepowtarzalny kształt, tak każda bransoletka to rękodzielnicze indywiduum. Tak jak nie ma dwoje takich samych ludzi, tak nie ma dwóch takich samych bransoletek. Ich jedyną i doskonałą połówkę stanowi nosząca je osoba.

Kolorowe bransoletki zachwycają swoim wyglądem i połączeniem barw oraz materiałów. Dzięki wielu odcieniom oraz kształtom niezwykle łatwo znaleźć swój wymarzony model. Delikatne jednobarwne połączenia kamieni czy bransoletki z zawieszkami to nie jedyne opcje, które proponują rzemieślnicy. Ich dzieła obfitują w niestandardowe rozwiązania, jak np. niezwykle kobiece i delikatne bransoletki z chwostami w stylu boho. To model dla miłośników awangardy. 

Dla tych natomiast, których cechuje odmienność stylu i potrzeba wyróżnienia się z tłumu bransoletka ekstrawagancka skórzana lub powstała z połączenia jaspisu z rzemieniem i srebrem będzie korespondować z wyszukanym gustem. Obawiasz się, że nie trafisz w odpowiednią długość biżuterii? Bez obaw, jeśli lubisz, gdy wszystko dobrze się “trzyma”, bransoletki na gumce swoim uniwersalnym rozmiarem sprawią, że wybór nie będzie stanowił problemu. 

Bransoletki z kamieni naturalnych to cudowny i wartościowy produkt hand made, który zasługuje na szczególne miejsce wśród biżuterii kobiecej oraz męskiej.

Postaw na bransoletkę wykonaną ręcznie i znajdź swój własny styl!

    Dodaj komentarz