Pomysły na prezenty na Walentynki

Gdy zbliża się luty – to najwyższy czas pomyśleć o prezencie walentynkowym dla ukochanej osoby. Niech będzie to coś, co podkreśli siłę Waszego uczucia i zaowocuje wdzięcznością drugiej osoby, a do tego pozwoli spędzić razem ten wyjątkowy dzień i kolejne wspólne dni w miłej atmosferze.

Prezenty już tak mają – sprawiają, że nawet banalny dzień staje się dzięki nim jedyny w swoim rodzaju!

Mężczyzno, wymyśl coś oryginalnego!

Absolutnie nie podążaj za oklepanymi schematami, jakie wybierają Twoi koledzy – czekoladki i kwiaty są miłe, owszem, ale czyż Twoja kobieta nie zasługuje na to, żebyś bardziej się zaangażował w wybór prezentu?

Biżuteria na Walentynki to ciekawy pomysł, ale tylko pod warunkiem, że będzie odnosiła się do Waszego uczucia i jego trwałości, a do tego – będzie zgodna z najnowszymi trendami.

Fajnym pomysłem będzie komplet skórzanych bransoletek dla zakochanych z symbolem nieskończoności – czerwona dla niej i czarna dla niego. Każda kobieta zachwyci się również wyznaniem miłości wygrawerowanym specjalnie dla niej na pierścionku lub medaliku na szyję – grunt, by było widać, że to prezent dedykowany jej – Tej Jedynej!

Bransoletki dla zakochanych
Bransoletki dla zakochanych

Polecamy również: komplety biżuterii srebrnej

Prezent Walentynkowy dla Niego

Nie jest łatwo wybrać oryginalny prezent walentynkowy dla faceta – głównie dlatego, że święto to uważane jest za niezbyt męskie. Co powiesz zatem, by w tym roku prezentem dla Twojego ukochanego stał się nie tyle przedmiot, co możliwość spędzenia wspólnie miłych chwil?

Tor gokartowy, paintball, lot balonem, a może przejażdżka Ferrari ? Dziś tego typu atrakcji jest tak dużo, że możesz z powodzeniem wybrać dla swojego mężczyzny prezent, który on zapamięta na długo, a z którego będziecie mogli skorzystać oboje. Po mile spędzonym na wspólnych szaleństwach popołudniu warto postawić na klasykę w postaci romantycznej kolacji przy świecach!

A może Twój facet jest typem praktycznym lub majsterkowiczem, zawsze dobieraj prezent do charakteru bliskiej Ci osoby. Wiemy to może być trudne, szczególnie gdy to początek znajomości i nie została jeszcze zbudowana głębsza relacja ale gdy chcesz komuś po prostu powiedzieć, że “wpadł Ci w oko” polecamy taki oto kubek z wyznaniem. Może to właśnie ten kubek stanie się wyjątkowy i jedyny do porannej kawy.

Kubek z wyznaniem
Kubek z wyznaniem

    Dodaj komentarz