Beata

Opinie o Projektancie

 1. Najlepsza czapka, jaką kiedykolwiek miałem. Co rękodzieło, to rękodzieło... w sklepie takiej nie uświadczysz. Wzorowy kontakt z panią Beatą i błyskawiczna realizacja zamówienia. Jeżeli jeszcze kiedykolwiek zamarzy mi się coś wykonanego ręcznie, na pewno pierwsze swe kroki skieruję do pani Beaty :-)

 2. Komin i rękawiczki są śliczne. Komin swobodnie wchodzi, jest nawet luźny, włóczka nie jest tak zbita. Szczerze polecam. Barbara

 3. Bardzo fajny komplecik. Pani Beata zrobiła dla mnie kiedyś też komplecik w kolorach zorzy (służy do tej pory). Bardzo polecam Panią Beatę. Tworzone przez Nią czapeczki, szaliczki i inne cuda ocieplające są bardzo dobrze wykonane i szybko docierają do zamawiającego (: Dziękuję !

 4. Chciałam Pani Beacie podziękować za śliczny komplet współpraca przebiegała super .Duże zainteresowanie klientem i jego oczekiwaniami , jakość kompletu lepsza niż się spodziewałam. Polecam z całego serca bałam się jak to będzie, ale niepotrzebnie! Dostawa towaru przebiegła szybko. :)

 5. Jestem bardzo zadowolona z zakupu .Czapka super ;);) o taka mi chodziło .Bardzo fajny kontakt ze sprzedającym szybka przesyłka. Polecam solidna firma ;). Olka

 6. Gorąco polecam wyroby artystki :)Jestem bardzo zadowolona z czapki, precyzyjna robota i szybka dostawa:)

 7. W rzeczywistości czapka wygląda jeszcze bardzo kolorowo niż na zdjęciu :) Bardzo dziekuję Pani Beacie. Bardzo fajny komplecik :)

 8. Cieplutkie, milutkie i bardzo ładne, staranne. Szybko dostarczone i zrobione. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

 9. Czapka hand made dotarła szybciutko, bardzo ładna, starannie wykonana. Polecam!

 10. Czapka dotarła szybciutko - piękna, idealnie wykonana, dokładnie taka jakiej szukałam. Do tego z miłym akcentem - pozdrowieniami od Artysty. Bardzo gorąco polecam!:)

 11. Komplet wykonany na drutach - czapka, szalik. Polecam serdecznie :-))

 12. Pistacja czapka-czapka w pięknym kolorze-ładnie się układa, szybka przesyłka! gorąco polecam!

 13. Czapka ręcznie robiona- po prostu świetny produkt! Oryginalne, pięknie wykonane i cieplutkie! :) Bardzo polecam!!!!