Współpracuj z nami

Współpracuj z nami

WSPÓŁPRACA

Dołącz do nas

Rękodzielniczko, Rękodzielniku, jeśli masz wyobraźnię, tworzysz coś oryginalnego, niebanalnego zapraszamy Cię do współpracy.

Nie liczy się dla nas Twoje wykształcenie, wiek i doświadczenie.  Dołącz do nas. Zaprezentujemy w naszej galerii Twoje prace, zajmiemy się ich sprzedażą, zadbamy o reklamę i promocję. Ty po prostu rób to co kochasz najbardziej, szyj, dziergaj, klej, twórz.

• rejestracja i prowadzenie sklepu 0zł

• dodawanie produktów 0zł

• prowizja tylko od sprzedaży

• nie musisz prowadzić działalności gospodarczej

SPRZEDAŻ RĘKODZIEŁA

Jak rozpocząć współpracę?

Zarejestruj się w sklepie, kliknij w button z prośbą o dostęp do konta projektanta, wyślij kilka zdjęć przykładowych prac na emaila galeria@kuferart.pl

 Jeżeli Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane poinformujemy Cię o tym emailem. Jeżeli Twoje prace przejdą pomyślnie weryfikację aktywujemy konto. Po aktywacji koniecznie uzupełnij swoje dane, adres, numer konta bankowego, NIP, swoje logo a następnie ustaw koszty wysyłki i możesz dodawać pierwsze produkty.

Jeżeli będziesz mieć pytania prosimy o informację na emaila galeria@kuferart.pl lub możesz je zadać w mediach społecznościowych. Odpowiadamy najszybciej jak to jest możliwe. 

Jakie muszę ponieść koszty prowadzenia sklepu ?

Dołączenie do grona naszych rękodzielników nic nie kosztuje. Nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu rejestracji konta, wystawiania produktów czy prowadzenia sklepu. Jedynym wynagrodzeniem, które wpływa na nasze konto jest prowizja pobierana od sprzedaży produktu.

Dlaczego jest ona tak ważna i konieczna? Byśmy mogli jak najlepiej zareklamować twoje prace. Ponieważ systematycznie dbamy o rozwój naszego sklepu, byś jak najlepiej mógł korzystać z naszych usług, prowadzimy kampanie marketingowe, które finansujemy właśnie z uzyskanych prowizji sprzedaży. W tym czasie Ty możesz cieszyć się swoją pracą, której efektem będzie rosnące grono wiernych klientów. Razem z nami będziesz mógł poświęcić czas tylko na to, co ważne dla Ciebie – twórcze wykorzystanie czasu na realizację rękodzielniczych pomysłów.

Nie ponosisz żadnych dodatkowych, ukrytych opłat. Nie pobieramy prowizji, jeżeli nie ma efektów. Można powiedzieć, że dochody, które wpływają na nasze konto, to zapłata za naszą pracę, którą wkładamy w pomoc podczas sprzedaży Twoich niepowtarzalnych projektów.

DZIAŁALNOŚĆ NIEREJESTROWANA

Jak sprzedawać rękodzieło bez prowadzenia działalności gospodarczej?

Aby móc sprzedawać swoje rękodzielnicze wyroby w naszym sklepie, nie musisz mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Możesz dołączyć do nas w każdym dogodnym dla siebie momencie. By inni zobaczyli tworzone przez Ciebie produkty i mogli je nabyć, wystarczy że będziesz prowadził działalność nierejestrowaną. Polskie prawo pozwala na sprzedaż produktów bez konieczności rejestrowania firmy. Jedyny warunek, jaki musisz spełnić, by cieszyć się możliwością sprzedaży swoich produktów hand made to taki, że Twoje miesięczne przychody nie mogą przekroczyć 50% minimalnego wynagrodzenia.

Nie możesz również zapomnieć o złożeniu rocznego zeznania podatkowego i zapłaceniu podatku dochodowego od sprzedaży rękodzieła. Gotowe. Robisz to, co kochasz, zyskując dochody ze sprzedaży swojej wykonywanej z sercem pracy.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym regulaminie.

Czekamy na Ciebie